Jak pro Vás navrhnout oděv co nejlépe?


…. Tvořím pro Vás svět detailem

 

 

 

K založení mé značky Deta-il mě vedla veliká vášen
k navrhování a designu. Mým cílem je, aby mé oblečení bylo dlouhotrvající jak v kvalitě, tak i designem, chci raději nabízet styl, nežli trend. Mým přáním je vytvořit nadčasový kousek do vaší skříně, který budete moci nosit jednu sezónu za druhou.

 

 

Moje hodnoty, které chci ve své značce dodržet, jsou stylovost, nadčasovost, kvalita a originalita a specifický detail. Tyto jednotlivé hodnoty slouží jako vodítko při mém úsilí o uspokojení potřeb a zájmů mých zákazníků. Kvalita se dotýká všeho, co dělám, začíná to tím, jak svůj výrobek navrhuji, vyrábím a prodávám až po komunikaci se zákazníky a každým koho mám možnost potkat.

 

Snažím se, aby moje značka byla hodna důvěry. Důležitý je pro mě výběr přírodních a kvalitních materiálů a to, jak můj výrobek vzniká.  Mým cílem je také vyrábět pouze tolik oblečení, kolik je potřeba na pokrytí dané kolekce, nechci přesycovat trh nadměrnou výrobou. Proto je u mě součástí navýšit nákupní přesnost, podílet se na zakázkové výrobě, nabízet dlouhotrvající produkty (s možností popřípadné opravy), stylové a nadčasové.

 

Stejně tak u mě najdete i koncept Down to up, kdy se jedná o možnost recyklace, dát svým džínám druhý život. Inspirována zároveň i svými vlastními potřebami jsem se rozhodla vytvořit značku, která nebude závislá na povrchních trendech módního průmyslu, bude jedinečná, kvalitní a s krásným nadčasovým detailem, který bude vytvořen na míru mým zákaznicím.

 

 

 

 

 

 

 

Ilona Fojtíková DETA-IL

© 2016 Deta-il